1. >
  2. Grafika / design

Grafika / design

Vlastní logo
Mít jednoduché, kvalitní a moderní logo ve vysoké kvalitě je základ každého projektu. Ovlivňuje to Vaši značku (brand). Vaší zákazníci vidí všude dané logo, které Vás prezentuje. Musí ladit s webdesignem a musí vyjádřit Váš projekt.
Webdesign: pro web nebo e-shop
Vzhled webové stránky nebo e-shopu je velmi důležitá část projektu. Tak jak Vás zákazníci vnímají, přehlednost pro lepší manipulaci a rychlejší objednávky je základ. Mějte vše jednoduché, přehledné a kvalitní. Staňte se jedineční.
Bannery
Chcete mít zajímavé a pěkné bannery pro reklamu nebo na Vaší stránku? Vytvoříme je takové, aby zaujaly a byly ve vysoké kvalitě. Potřebujete určitý formát nebo velikost? Zajistíme.
Vizitky
Chcete, aby si Vás zapamatovali Vaší partneři? Mít vlastní vizitku s kontaktem je základ. Kvalitní vizitka je Vaše prezentace a kontakty, které nemusíte nikde psát. Díky kontaktům se Vám klient ozve. Vytvoříme na míru dle Vaších potřeb, ve všech formátech.
Potisky
Chcete mít na firmě polepy s Vaším logem nebo reklamou? Potřebujete se lépe zviditelnit reklamou na autě? Zákazníci musí vnímat také budovu jako Váš brand s odkazem na e-shop. Uděláme Vám design na míru, který zaujme.
Katalogy
Prezentace zboží / služeb pro Vaše klienty nebo firemní partnery je příjemná reklama také pro Vaši značku nebo firmu. Pěkný vzhled a obal působí profesionálně.

Reference